Řezání laserem a vodním paprskem - o firmě

Společnost S-plasma přestala působit v oblasti výroby, řezání laserem a vodním paprskem. Tyto služby nyní v širším rozsahu nabízí společnost INTERLASER s.r.o.

Nově od počátku roku 2017 nabízíme obrábění na 4-osém obráběcím centru.

Interlaser nadále nabízí vysokou přesnost řezu různorodých materiálů z plechů trubek i jaklů (tvarové výpalky z plechů, plastů, nerezu, hliníku atd.) a precizní rychlou práci.

Zakázky realizujeme  pro větší průmyslové podniky i pro malé a střední firmy, stejně jako pro fyzické a soukromé osoby. S vyjímkou lepených skel a materiálů s vnitřním pnutím nabízíme řez prakticky všech materiálů, pro které vybereme nejvhodnější a nejefektivnější technologii. Širší využití nabízíme například  reklamním agenturám, kterým můžeme nabídnout velmi přesný řez plastových a jiných materiálů užívaných při výrobě reklamy. Vodním paprskem stále častěji provádíme přesné výřezy dlažby, obkladů, skla, ale třeba i úpravy umyvadel, vyřezávání písmen do žuly, skla i polystyrénu a podobně. Řežeme pryže od gumových těsnění až po výřezy bloků.

S našimi stroji pracují zkušení a školení pracovníci. Všechny stroje jsou řízeny počítačem a spolupracují s programy běžně užívanými v tomto odvětví (AutoCAD, corelDRAW atd.).Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS